www.pochvalsa.eu
Navigácia
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Facebook
TOPlist
reklama
Vtipy
Alkohol (172) Blondínky (105)
Chuck Norris (66) Gif obrázky (95)
In memoriam hlupákom (24) Internetová komunikácia (16)
Kostolné (75) Krátke vtipy (659)
Motoristi (53) Možné len v USA (7)
O mužoch a ženách (750) O policajtoch (89)
O rómoch (121) O zvieratách (114)
Posledné slová pred smrťou (26) Poznámky v žiackej knižke (56)
Pracovné (116) Rôzne vtipy (651)
Skutočné policajné zápisy (29) Slušné správanie (9)
Svokry (44) Uniformi (60)
Zahraničné (3) Zaujímavé (33)
Zo školy (177) Zo života (25)

O túto stránku sa stará pre Váš pôžitok kapela ROCK ROSE
Náhodný vtip

Počul si, že Sagan chytil na stupni víťazov nejakú missku za zadok? - A čo mal robiť, keď na kozy jej z druhého miesta nedočiahol?!
Article Category: Krátke vtipy
Náhodný vtip

Mladá žena leží na ARE v kóme a sestričky ju umývajú. Keď jej prejdú špongiou pomedzi nohy, prístroje ukážu mierne zlepšenie životných funkcií. Začudujú sa a skúsia ju znova pošúchať medzi nohami. Prístroje začnú znova ukazovať zlepšenie. Potom jedna sestrička hovorí tej druhej: "Počúvaj, čo ju tu my máme čo vzrušovať?! Veď v čakárni sedí jej manžel. Ten jej je povinný v takejto veci pomôcť. Prídu do čakárne a hovoria mu: "Máme pre vás dobrú správu. Prišli sme na spôsob, ako zachrániť vašu ženu. Zistili sme, že by ju z kómy mohol prebrať orálny sex. Ste ochotný to pre ňu urobiť?" Nešťastný muž súhlasí a zamkne sa v izbe svojej ženy. Po desiatich minútach vychádza von, zapína si nohavice a smutne vraví: "Asi sa udusila..."
Article Category: O mužoch a ženách
Náhodný vtip

Staršího, na kole jedoucího pána, zastaví v noci policejní hlídka: "Kam jedete tak pozdě v noci?" "Jedu na přednášku o špatném vlivu alkoholu, tabáku a nočního života na lidský organismus." Policista se ptá nedůvěřivě: "Prosím Vás, kdo organizuje takovou přednášku ve dvě hodiny v noci?" Muž odpoví: "Jako obyčejně - moje žena..."
Article Category: Alkohol
Náhodný vtip

Chlapik pridze ku dochtorovi a stoji medzi dzverami... Dochtor sebe ho kus bez slova ohľada, potom napiše recept a povi: - Ta... tu mace ten recept na tote vašo problemi zos močeňim... - Aľe pan dochtor... jak znace že mam problem zos močeňim??? - Ta... mace hardzavi zips a žolte tramki...
Article Category: Alkohol
Náhodný vtip

Dve susedky sa rozprávajú: -Môj starý veru ani nepije, nefajčí, nehrá karty, ani za druhými ženami sa nevláči! -Ale čo? A to ste ho odnaučili vy, alebo ste si takého chruňa už zobrali?!
Article Category: O mužoch a ženách
reklama
www.oslik.eu
Posledne videa
video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

Top Top  1,952,283 návštev  Top Top