www.pochvalsa.eu
Navigácia
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Facebook
TOPlist
reklama
Vtipy
Alkohol (159) Blondínky (104)
Chuck Norris (66) In memoriam hlupákom (24)
Internetová komunikácia (16) Kostolné (72)
Krátke vtipy (639) Motoristi (51)
Možné len v USA (7) O mužoch a ženách (706)
O policajtoch (85) O rómoch (118)
O zvieratách (113) Posledné slová pred smrťou (26)
Poznámky v žiackej knižke (56) Pracovné (112)
Rôzne vtipy (585) Skutočné policajné zápisy (29)
Slušné správanie (9) Svokry (43)
Uniformi (55) Zahraničné (3)
Zaujímavé (33) Zo školy (171)
Zo života (25)

O túto stránku sa stará pre Váš pôžitok kapela ROCK ROSE
Náhodný vtip

Dedko s babkou idú na prechádzku do lesa a náhle stretnú dobrú vílu, ktorá im vraví : -Vy dvaja ste v láske a porozumení prežili spolu celých štyridsať rokov, chcem vás za to odmeniť a tak každému splním jedno želanie! -Čo si už tak želať ? – dumá babka. – Vari na nejaký pekný výlet by som ešte raz v živote chcela ísť… V tom momente sa jej ocitli v rukách dva poukazy na cestu okolo sveta…Dedko svoje želanie ani nevyslovil nahlas, iba si pomyslel : -Mám už šesťdesiatpäť, babka šesťdesiat…, dobre by bolo mať tak o tridsať rokov mladšiu ženu… V tom momente mal dedko deväťdesiat rokov !
Article Category: O mužoch a ženách
Náhodný vtip

Nedávno jsem strašně potřeboval na pár dní vypadnout z práce, ale věděl jsem, že šéf mi volno jen tak nedá. Naštěstí mě napadlo, že kdybych ze sebe udělal blázna, tak mě na pár dní pustí domů. Tak jsem se zavěsil pod strop a začal vydávat podivné zvuky. Má kolegyně se na mě udiveně dívala a pak se zeptala, co proboha dělám na tom stropě. Vysvětlil jsem jí, že představuji žárovku, aby si šéf myslel, že jsem se zbláznil a pustil mě na pár dní domů oddychnout si od práce. Po několika minutách se u nás v kanceláři šéf skutečně objevil. Podíval se na mě, jak visím pod stropem a zeptal se: "Co tam, proboha, děláte?" Řekl jsem mu, že jsem se stal žárovkou. Odpověděl, že jsem očividně přepracovaný a že si mám jít na pár dní domů odpočinout. Seskočil jsem dolů a odcházel domů. Moje spolupracovnice se ovšem vydala za mnou. Šéf ji zastavil a zeptal se jí: "A kam jdete vy?" Odpověděla mu: "Jdu taky domů ..... K*rva.....přece...nebudu dělat potmě!"
Article Category: Pracovné
Náhodný vtip

Pani učiteľka sa pýta detí čo robia ráno keď vstanú. - Ja idem na záchod a seriem. - odpovie Miško. - Ale to je nepekné... Čím je tvoj otec? - Otec je dláždič. - No to som si mohla myslieť. - poznamená učiteľka - Kto sa ešte hlási? - Ja keď ráno vstanem, tak si čítam. - prihlási sa Ferko. - Výborne! A čím je tvoj otecko? - Môj ocko je štátny úradník. - No vidíte deti. To je ten rozdiel vo výchove. - chváli učiteľka - A dokedy čítaš, Ferko? - Kým sa nevyseriem. - vysvetlí Ferko.
Article Category: Zo školy
Náhodný vtip

Príde Fero domov a hovorí žene: - Jana správaj sa ku mne ako k psovi. - Ako to myslíš? - Daj mi nažrať a pusť ma von.
Article Category: O mužoch a ženách
Náhodný vtip

Prečo, keď žena vstáva, poškriabe sa po hlave? Pretože nemá vajcia.
Article Category: Krátke vtipy
reklama
www.oslik.eu
Posledne videa
video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

Top Top  1,911,381 návštev  Top Top