www.pochvalsa.eu
Navigácia
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Facebook
TOPlist
reklama
Vtipy
Alkohol (157) Blondínky (103)
Chuck Norris (66) In memoriam hlupákom (24)
Internetová komunikácia (16) Kostolné (69)
Krátke vtipy (619) Motoristi (50)
Možné len v USA (7) O mužoch a ženách (694)
O policajtoch (83) O rómoch (118)
O zvieratách (107) Posledné slová pred smrťou (26)
Poznámky v žiackej knižke (56) Pracovné (111)
Rôzne vtipy (564) Skutočné policajné zápisy (29)
Slušné správanie (9) Svokry (42)
Uniformi (52) Zahraničné (3)
Zaujímavé (33) Zo školy (163)
Zo života (25)

O túto stránku sa stará pre Váš pôžitok kapela ROCK ROSE
Náhodný vtip

On: "Milujem ťa, zlatko." Ona: "Si to ty, alebo to z teba hovorí pivo?" On: "Som to ja a hovorím to svojmu pivu."
Article Category: Alkohol
Náhodný vtip

"Mami! Janko ma v posteli tlačí!" "Veď som vám povedala, že máte spať každý na jednej polovici." "To áno, ale Janko chce mať svoju polovicu v prostriedku a ja mám ležať po stranách..."
Article Category: O mužoch a ženách
Náhodný vtip

Stretne sa Slovák s Čechom a rozprávajú sa o svojich manželkách. Čech sa pýta: - A ta tvá umí vařit? - Neviem, či si umýva riť, ale inak je dosť čistotná.
Article Category: O mužoch a ženách
Náhodný vtip

Pri nehode autobusu­ zahynuli­ naraz traja muži. Dostali sa pred Pána Boha a ten sa pýta prvého: - Koľkokrát­ si za život podviedol­ svoju ženu? - ...hmm...­ 5-krát, previnilo­ povedal muž... - Koľko?! - spýtal sa prísne Boh - mám sa pozrieť do knihy? - No dobre, tak 6-krát...­ - 9-krát! Za to dostaneš­ len trabanta!­ Muž odfíčí na trabante­ na svoju večnú púť po nebi. Pred Boží súd predstúpil­ ďalší, tá istá otázka...­ - 2-krát! - znie odpoveď...­ - Koľko? - Dobre, dobre, tak 3-krát...­ - 6-krát! - vyčítal z knihy pán Boh. Za to dostaneš­ Wartburga!­ Muž odfrčí a na to predstúpi­ treti - starý dedko. - No dedo a vy ste koľkokrát­ podviedli­ babku? - Ani raz, prosím! Celý život som bol babke verný! -Čoze? Tí predtým sa aspoň priznali,­ už keď ma chceli klamat. No ty?! Ved sa pozrieme!!­! - No... naozaj ani raz! - počudoval­ sa Pán Boh... - Za odmenu teda dostaneš­ najnovšie­ Porsche!­ Dedo naradosten­ý takisto odpáli na super fáre, ľahko ľahko teda predbehne­ obidvoch­ predchádza­júcich... Po istom čase však trabanstis­ta aj wartbugist­a prechádzaj­ú okolo odparkovan­ého porsche a vidia, ako dedko smutný sedí na kapote. Zastavia­ preto a pýtaju sa ho: - "Dedo čo je s Vami? Dostali ste super auto, mali by ste sa na ňom prehánať­ po nebi a tešit sa z večného blaha...­ Čo sa stalo? "Aaaale"­ , odvetil zronený dedo. - "Stretol­ som babku na kolobežke!
Article Category: O mužoch a ženách
Náhodný vtip

Nahý muž stojí pred zrkadlom. Dlho hladí na svoju neoholenú tvár, na hruď zarastenú ako gorila, do svojich krvou podliatych očí, na ovisnutú kožu, pivné brucho... Potom pozrie na postel, kde leží krásna mlada žena a zahundre popod nos: - Boha, ako môže niekto až tak bažiť po peniazoch...
Article Category: O mužoch a ženách
reklama
www.oslik.eu
Posledne videa
video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

video

Top Top  1,829,152 návštev  Top Top